SIK SORULAN SORULAR

Ürünlerimiz ve mağazamız hakkında Sıkça Sorulan Soruları sizler için derledik. Aşağıda cevabı olmayan sorularınız için bizlere E-Mail, İletişim Formu veya Whatsapp hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Siteniz güvenilir mi?

HAN PREMIUM Shopier Sanal POS ödeme sistemine kayıtlı bir ayakkabı satıcısıdır. Ödemeniz sırasında sistem sizi Shopier sitesine yönlendirir ve kart bilgilerinizi Shopier sistemine girerek ödeme işleminizi gerçekleştirirsiniz. Kredi veya Banka Kartı bilgileriniz HAN PREMIUM’a ulaşmaz ve sitemizde depolanmaz, bu kaydı yalnızca Shopier ödeme sistemi tutar. Herhangi bir sorunda Shopier şirketinde şahsi adres ve telefonlara kadar bütün bilgilerimiz mevcuttur. Herhangi bir müşteri şikayetinde Sanal Pos sistemimiz ve websitemiz kapatılır. Siz bu cevabı okuyorken hala açıksa, HAN PREMIUM güvenli bir satıcıdır.

Kapıda Ödeme var mı?

Kapıda Ödeme sistemlerinin fahiş fiyat artışlarını müşterilerimize yansıtmamak amacıyla müşteri şikayetlerimiz sonucunda bu kargo sistemiyle çalışmayı durdurduk. Fiyatlarımızı olabildiğince uygun tutabilmek ve kargo masraflarını sizlere yansıtmamak için yalnızca Kredi/Banka Kartı ile ödeme ve Havale/EFT ödemelerini kabul ediyoruz.

Kargom ne zaman ulaşır?

Kargolarımız %99 oranda ertesi gün, erken saatlerdeki siparişlerinizde aynı gün verilmektedir. İstanbul’a 800 KM mesafeye kadar kargolarımız, verildikten sonra ortalama 48 saat içinde elinize ulaşmaktadır.

Neden Instagram sayfanız yok?

HAN PREMIUM birçok Instagram ayakkabı satıcısı için ürün tedarik etmektedir. Bu noktada rekabet oluşturmamak adına Instagram satışını uygun bulmuyoruz.

Kredi Kartına Taksit Yapabilir miyim?

Kredi Kartı ile ödemelerinizde 12 aya kadar taksit yapabilirsiniz.

Toptan Ayakkabı satışınız mevcut mu?

Toptan Ayakkabı satışlarımız mevcuttur. Whatsapp üzerinden veya İletişim Formu kanalıyla HAN PREMIUM ile iletişime geçebilirsiniz.

Neden Çakma Ayakkabı Tercih Ediliyor?

Günümüzde Replika Ayakkabı ürünlerin tercih edilme sebebi tamamen ekonomik sebeplere dayanıyor. Türkiye’de mevcut hayat pahalılığı, doların yükselmesi gibi faktörler ayakkabı fiyatlarını da bir hayli yükseltmiş durumda. Serbest piyasa da artan talep sebebiyle ürün fiyatlarını olması gerekenden yukarılara çektiği için Çakma Ayakkabı ürünlerimiz rağbet görüyor. Tüketiciler bir New Balance, Adidas veya Nike ayakkabıya 2500 TL vermek yerine aynı görünüme ve rahatlığa sahip replika modellerimize çok uygun fiyatlarla sahip olabiliyor.

Ürün ayağıma olmazsa değişim var mı?

Ürünleriniz HAN PREMIUM değişim garantisi altındadır. Dışarıda giyilmemiş ve yıpratılmamış ürününüzü size vereceğimiz kargo koduyla ücretsiz olarak bize geri gönderin. Siz ürünü kargo kodumuzla kargoya verdikten sonra talep ettiğiniz yeni numara veya ürünü sizin için tekrar kargoya verelim.

Fiziksel mağazanız var mı ürün deneyebilir miyim?

Şuan için fiziksel mağazamız yoktur sadece depomuz vardır bu sebeple ürünleri denemeniz mümkün değildir ancak sorun yaşamanız durumunda değişim yapabilirsiniz.

Kredi/Banka Kartı Bilgilerimi Paylaşmam Güvenli mi?

Websitemiz Shopier tabanlı sanal pos sistemi kullanmaktadır. Bu ödeme sistemi TUBİTAK tarafından onaylı ve 256Bit SSL Sertifikalı şifrelemeye sahiptir. Yani bilgileriniz asla açık olarak kaydedilmez veya hacklenemez.

Sitenizdeki bütün ürünler Çakma Ayakkabı ürünler mi?

Websitemizde Replika Ayakkabı ürünlerinin yanısıra yerli marka orijinal ayakkabılar da yer almaktadır. Sizlere olabildiğince uygun fiyatlarla kaliteli ve rahat ayakkabılar sunabilmek için birçok markanın tedariğine sahibiz. Ucuz Spor ayakkabı modelleri, klasik ayakkabılar, kışlık bot postal modelleri, günlük ayakkabı modelleri ve yüksek taban ayakkabı kategorilerinde yerli marka orijinal ürünlerimiz mevcuttur.

İletişim Formu

Aşağıdaki iletişim formu üzerinden istek, şikayet ve taleplerinizi bize bildirebilirsiniz. HAN PREMIUM ekibi mümkün olan en kısa sürede talebinize dönüş yapacaktır.

    Adınız

    E-Mail Adresi

    Telefon Numarası

    Mesajınız